Arrow
Arrow
Slider

Baigtos veiklos su socialiniais partneriais

Įgyvendinant programos EEE-LT05 „Rizikos grupės vaikai ir jaunimas“ projektą „Skuodo AJC modernizavimas ir veiklų plėtra“, 2016 m. kovo 31 d. buvo suorganizuoti paskutiniai tikslingi atviro darbo su jaunimu užsiėmimai su SAJC socialiniais partneriais – Barstyčių vaikų globos namais.

 

Vienas iš įgyvendinamo projekto reikalavimų buvo surengti ne mažiau kaip 7 tikslingus atviro darbo su jaunimu užsiėmimus 100-ui jaunuolių, į šiuos užsiėmimus įtraukiant ne mažiau kaip 10 socialinių partnerių. Projekto įgyvendinimo laikotarpiu (nuo 2015 m. lapkričio mėn. iki 2016 m. kovo mėn.) buvo surengti 8 atviro darbo su jaunimu užsiėmimai, kuriuose iš viso dalyvavo daugiau nei 120 jaunų žmonių iš viso Skuodo rajono.

 

Vykdytos veiklos ir įtraukti socialiniai partneriai:

  1. Atviras darbas su jaunimu „Protų mūšis“. Užsiėmimai vykdyti bendradarbiaujant su Skuodo rajono Kultūros centru.
  2. Atviras darbas su jaunimu „Sėkmė ir lyderystė“. Užsiėmimai vykdyti bendradarbiaujant su VšĮ Mosėdžio parapijos vaikų globos namais.
  3. Kalėdinis renginys jaunimui. Užsiėmimai vykdyti bendradarbiaujant su Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešąja biblioteka.
  4. Renginys jauniesiems vairuotojams „Saugus eismas žiemą“. Užsiėmimai vykdyti bendradarbiaujant su Skuodo Pr. Žadeikio gimnazija, Skuodo auto klubu „Medinis ratlankis“, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Skuodo skyriumi.
  5. Susitikimas su Skuodo Pr. Žadeikio gimnazijos moksleiviais. Užsiėmimai vykdyti bendradarbiaujant su Klaipėdos teritorinės darbo biržos Skuodo skyriumi.
  6. Atviras darbas su Skuodo socialinių paslaugų šeimai centro jaunimu. Užsiėmimai vykdyti bendradarbiaujant su Skuodo socialinių paslaugų šeimai centru.
  7. Atviras darbas su Valančiukų kuopos jaunimu. Užsiėmimai vykdyti bendradarbiaujant su Mosėdžio Valančiukų kuopa.
  8. Renginys „Jaunimo dvikovos“ Barstyčių vaikų globos namų auklėtiniams. Užsiėmimai vykdyti bendradarbiaujant su Skuodo rajono savivaldybės Barstyčių vaikų globos namais.

 

Visų užsiėmimų metu buvo siekiama skatinti savanorystę bei tarpžinybinį bendradarbiavimą su socialiniais partneriais. Veiklų metu buvo siekiama lavinti jaunuolių socialinius bei darbinius įgūdžius, organizacinius, loginius bei kūrybinius gebėjimus, užtikrintas turiningas laisvalaikio praleidimas, ugdytas tarpusavio bendravimas, atsakingumas, tolerancija, saviraiška, motyvacija.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Leave a Reply